Resultat Totalt - Med poäng och mellantider 
 
  Tävling  Seriesim Div3b Omgång 2    Utskriftsdatum  01 december 2014   
  Tävlingsort  Malmö    Utskriftstid  11:55   
  Arrangör  Simklubben Ran         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  29 november 2014         
 
 
Gren 1, 4X50m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Flickor Vnsk  1999  18            2:16.57   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
  Frida Rödin  2000      33.90        33.90   
  Johanna Andersson  2002      39.91        1:13.81   
  Ida Larsson  2002      33.40        1:47.21   
  Emma Vileus  2001      29.36        2:16.57   
                     
Flickor SK Ran  1999  14            2:18.97   
  Simklubben Ran                   
  Stina Lindberg  2000      33.95        33.95   
  Vickie Berg  2000      36.89        1:10.84   
  Mathilda Herlin  2001      33.95        1:44.79   
  Embla Luani  2002      34.18        2:18.97   
                     
Flickor SK Hajen  1999  12            2:25.49   
  Simklubben Hajen                   
  Malin Svensson  1999      36.66        36.66   
  Elsa Bitzén  2003      42.92        1:19.58   
  Elin Lackegård  2000      34.07        1:53.65   
  Lovisa Christerson  2002      31.84        2:25.49   
                     
Flickor Mkk  1999  10            2:39.13   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
  Nicole Olofsson  1999      39.88        39.88   
  Augusta Jansson  2000      45.11        1:24.99   
  Alice Kron Larsson  2001      38.07        2:03.06   
  Kristina Orban  2004      36.07        2:39.13   
                     
 
Gren 2, 4X50m Medley Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Pojkar Mkk  1999  18            2:10.55   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
  Tim Hagerström  1999      32.20        32.20   
  Carl Gerstenfeld  2002      38.68        1:10.88   
  Filip Kutlesovski  2000      30.70        1:41.58   
  Arvid Scott  2001      28.97        2:10.55   
                     
Pojkar SK Ran  1999  14            2:10.66   
  Simklubben Ran                   
  Marcus Karlin-Reteike  1999      32.27        32.27   
  Emil Bergman  2001      38.44        1:10.71   
  Leonardo Nilsson  2000      29.99        1:40.70   
  Joel Dahlgren  2002      29.96        2:10.66   
                     
Pojkar Vnsk  1999  12            2:17.67   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
  Johannes Strömberg  2002      32.75        32.75   
  Tim Linck-Riedhamer  2000      36.11        1:08.86   
  Axel Ståhl  2000      36.03        1:44.89   
  Lucas Örmon  2003      32.78        2:17.67   
                     
Pojkar SK Hajen  1999  10            2:19.14   
  Simklubben Hajen                   
  Andreas Aminoff  2000      32.39        32.39   
  Hugo Rogmark  1999      37.51        1:09.90   
  Joar Modigh  2001      33.21        1:43.11   
  Måns Burmester-Lysell  2004      36.03        2:19.14   
                     
 
Gren 3, 50m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Thea Dahlqvist  2003            34.59   
  Simklubben Hajen                   
Kajsa Söderholm  2004            34.76   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Ella Gutenwik  2004            35.43   
  Simklubben Hajen                   
Klara Rödin  2003            35.62   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Sofia Dzudovic  2003            35.99   
  Simklubben Ran                   
Emma Mattson  2003            39.04   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Adna Curan  2003            40.51   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Elin Edlund  2003            40.59   
  Simklubben Ran                   
 
Gren 4, 50m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Lucas Örmon  2003            33.90   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Eddie Nilsson  2003            36.84   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Jacob Baxmann  2003            40.54   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Axel Dahlén  2004            40.56   
  Simklubben Hajen                   
Alexander Olsson  2004            41.33   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Isak Lindestam  2003            41.84   
  Simklubben Ran                   
Linas Zigmantas  2004            43.21   
  Simklubben Hajen                   
 
Gren 5, 100m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Ida Larsson  2002    32.16        1:09.04   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Lovisa Christerson  2002    33.77        1:10.24   
  Simklubben Hajen                   
                     
Isabella Frykholm  2001    1:12.11        1:12.11   
  Simklubben Ran                   
                     
Kajsa Berglind  2001    34.77        1:14.22   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Alice Kron Larsson  2001    35.13        1:15.15   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Bachira El-Laham  2002    35.60        1:17.04   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Linnea Dolmark  2002    36.02        1:17.91   
  Simklubben Hajen                   
                     
Isabella Revstedt  2001              DSQ   
  Simklubben Ran                   
                     
 
Gren 6, 100m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Johannes Strömberg  2002    29.97        1:02.82   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Arvid Scott  2001    30.70        1:04.60   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Joar Modigh  2001    33.73        1:08.98   
  Simklubben Hajen                   
                     
Behar Luani  2001    1:09.50        1:09.50   
  Simklubben Ran                   
                     
Bo Beckman  2002    33.56        1:10.73   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Björn Wallenius  2001    32.87        1:12.08   
  Simklubben Ran                   
                     
 
Gren 7, 100m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Frida Rödin  2000    31.00        1:04.86   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Malin Svensson  1999    32.15        1:07.24   
  Simklubben Hajen                   
                     
Vickie Berg  2000    32.19        1:07.62   
  Simklubben Ran                   
                     
Elin Lackegård  2000    32.76        1:07.70   
  Simklubben Hajen                   
                     
Maja Karlsson  1999    33.12        1:09.23   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Lovisa Sjögren  1999    33.47        1:09.65   
  Simklubben Ran                   
                     
Felicia Kennbäck  2001    36.58        1:18.05   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Michelle Kusnadi  2001    38.30        1:25.16   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
 
Gren 8, 100m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Primus Olsson  2000    29.16        1:00.45   
  Simklubben Ran                   
                     
Anders Ludvigsson  2000    28.82        1:00.66   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Andreas Aminoff  2000    29.47        1:01.21   
  Simklubben Hajen                   
                     
Tim Hagerström  1999    29.36        1:02.18   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Philip Karlin-Reteike  1999    29.97        1:02.53   
  Simklubben Ran                   
                     
Tim Linck-Riedhamer  2000    29.88        1:04.48   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Marcus Paulsson  1999              DSQ   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Elsa Bitzén  2003            43.31   
  Simklubben Hajen                   
Nike Källkvist  2004            45.88   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Thea Dahlqvist  2003            46.37   
  Simklubben Hajen                   
Kajsa Söderholm  2004            47.63   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Kristina Orban  2004            50.93   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Adna Curan  2003            51.55   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Ivana Dzudovic  2004            52.60   
  Simklubben Ran                   
Sophia Andrén  2004            56.75   
  Simklubben Ran                   
 
Gren 10, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Jonatan Holmquist  2003            42.92   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Eddie Nilsson  2003            48.16   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Ludvig Aksell  2003            50.00   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Malte Laurén  2004            50.43   
  Simklubben Hajen                   
Vincent Tran  2004            51.59   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Ebbe Persson  2003            53.34   
  Simklubben Ran                   
Carl Rogmark  2004              DSQ   
  Simklubben Hajen                   
 
Gren 11, 100m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Mathilda Herlin  2001    39.36        1:23.97   
  Simklubben Ran                   
                     
Johanna Andersson  2002    41.84        1:28.50   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Julia Larsson  2002    43.15        1:31.14   
  Simklubben Hajen                   
                     
Kajsa Berglind  2001    43.61        1:33.12   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Ella Laurén  2001    45.45        1:36.34   
  Simklubben Hajen                   
                     
Julia Szekely  2002    49.96        1:45.41   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Bachira El-Laham  2002    49.43        1:46.30   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Erika Sjögren  2002    50.08        1:47.49   
  Simklubben Ran                   
                     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Carl Gerstenfeld  2002    40.38        1:24.64   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Emil Bergman  2001    40.02        1:24.78   
  Simklubben Ran                   
                     
Samuel Schildt    42.68        1:32.72   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
David Elfvin  2002    44.13        1:34.61   
  Simklubben Ran                   
                     
Linus Hiltonsson  2002    45.59        1:39.96   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Petter Jörud  2003    46.72        1:40.41   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Jacob Hansson  2002    52.33        1:49.10   
  Simklubben Hajen                   
                     
 
Gren 13, 100m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Rebecca Örmon  2000    38.60        1:21.48   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Vickie Berg  2000    39.93        1:24.43   
  Simklubben Ran                   
                     
Sofia Christerson  1999    42.50        1:30.96   
  Simklubben Hajen                   
                     
Alicia Virgili  2000    42.41        1:31.46   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Hanna Nilsson  2000    43.31        1:32.68   
  Simklubben Hajen                   
                     
Lovisa Sjögren  1999    43.50        1:32.89   
  Simklubben Ran                   
                     
Augusta Jansson  2000    45.98        1:38.33   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Nicole Olofsson  1999    46.21        1:41.12   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
 
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Hugo Rogmark  1999    39.57        1:23.09   
  Simklubben Hajen                   
                     
Tim Linck-Riedhamer  2000    39.50        1:23.88   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Filip Kutlesovski  2000    39.64        1:24.64   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Marcus Karlin-Reteike  1999    41.43        1:27.94   
  Simklubben Ran                   
                     
Philip Karlin-Reteike  1999    42.04        1:28.36   
  Simklubben Ran                   
                     
David Petrovic  2000              DSQ   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Marcus Paulsson  1999              DSQ   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
 
Gren 15, 50m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Freja Werker  2003            39.82   
  Simklubben Hajen                   
Ella Gutenwik  2004            42.07   
  Simklubben Hajen                   
Klara Rödin  2003            42.60   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Mathilda Edman  2003            44.62   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Emma Mattson  2003            45.17   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Maya Wallström  2004            45.64   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Ivana Dzudovic  2004            48.77   
  Simklubben Ran                   
Sophia Andrén  2004            53.17   
  Simklubben Ran                   
 
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Gustav Conradsen  2003            38.28   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Måns Burmester-Lysell  2004            42.40   
  Simklubben Hajen                   
Jonatan Holmquist  2003            44.01   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Jakob Strömland  2003            45.95   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Malte Laurén  2004            46.97   
  Simklubben Hajen                   
Ebbe Persson  2003            47.39   
  Simklubben Ran                   
Jacob Baxmann  2003            48.86   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
David Li Shi Jun  2003            51.30   
  Simklubben Ran                   
 
Gren 17, 100m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Emma Vileus  2001    34.84        1:13.35   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Isabella Revstedt  2001    38.62        1:19.56   
  Simklubben Ran                   
                     
Julia Larsson  2002    40.73        1:22.20   
  Simklubben Hajen                   
                     
Lovisa Christerson  2002    40.33        1:23.38   
  Simklubben Hajen                   
                     
Isabella Frykholm  2001    41.24        1:23.95   
  Simklubben Ran                   
                     
Johanna Andersson  2002    41.24        1:25.06   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Julia Szekely  2002    42.61        1:28.14   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Zerina Imamovic  2001    43.47        1:33.41   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
 
Gren 18, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Johannes Strömberg  2002    35.15        1:12.14   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Björn Wallenius  2001    39.01        1:21.99   
  Simklubben Ran                   
                     
Douglas Thulin Ahlström  2001    41.04        1:22.64   
  Simklubben Ran                   
                     
Petter Jörud  2003    43.08        1:28.98   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Jacob Hansson  2002    1:47.50        1:47.50   
  Simklubben Hajen                   
                     
Joel Wall  2001              DNS   
  Simklubben Hajen                   
                     
Bo Beckman  2002              DSQ   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Carl Gerstenfeld  2002              DSQ   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
 
Gren 19, 100m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Stina Lindberg  2000    33.98        1:11.81   
  Simklubben Ran                   
                     
Frida Rödin  2000    35.36        1:14.43   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Philippa Revstedt  1999    35.96        1:15.33   
  Simklubben Ran                   
                     
Maja Karlsson  1999    37.83        1:17.86   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Malin Svensson  1999    37.96        1:19.17   
  Simklubben Hajen                   
                     
Hanna Nilsson  2000    39.62        1:23.45   
  Simklubben Hajen                   
                     
Nicole Olofsson  1999    42.50        1:28.60   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Augusta Jansson  2000              DSQ   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
 
Gren 20, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Andreas Aminoff  2000    33.09        1:07.85   
  Simklubben Hajen                   
                     
Marcus Karlin-Reteike  1999    33.85        1:09.32   
  Simklubben Ran                   
                     
Tim Hagerström  1999    34.27        1:12.72   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Albert Nyhlén  2000    35.78        1:15.78   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
                     
Michael Birkeberg  2000    36.85        1:16.41   
  Simklubben Ran                   
                     
Axel Ståhl  2000    38.71        1:20.25   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Noel Ahlbin  2004    1:35.98        1:35.98   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
 
Gren 21, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Elsa Bitzén  2003            15.04   
  Simklubben Hajen                   
Freja Werker  2003            17.39   
  Simklubben Hajen                   
Maya Wallström  2004            18.47   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Nike Källkvist  2004            19.00   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Kristina Orban  2004            19.30   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Sofia Dzudovic  2003            19.54   
  Simklubben Ran                   
Elin Edlund  2003            20.88   
  Simklubben Ran                   
Hilma Sörum  2004              DSQ   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
 
Gren 22, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Lucas Örmon  2003            17.23   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Gustav Conradsen  2003            18.67   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Måns Burmester-Lysell  2004            19.49   
  Simklubben Hajen                   
Vincent Tran  2004            20.59   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Lukas Kron Larsson  2003            22.03   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Isak Lindestam  2003            23.00   
  Simklubben Ran                   
Axel Dahlén  2004            23.09   
  Simklubben Hajen                   
David Li Shi Jun  2003            25.16   
  Simklubben Ran                   
 
Gren 23, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Emma Vileus  2001            33.85   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Mathilda Herlin  2001            34.10   
  Simklubben Ran                   
Ida Larsson  2002            35.01   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Alice Kron Larsson  2001            38.07   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Ella Laurén  2001            38.92   
  Simklubben Hajen                   
Mia Lang  2002            39.49   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Linnea Dolmark  2002            41.03   
  Simklubben Hajen                   
Embla Luani  2002            42.66   
  Simklubben Ran                   
 
Gren 24, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Joar Modigh  2001            33.10   
  Simklubben Hajen                   
Arvid Scott  2001            33.57   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Behar Luani  2001            34.10   
  Simklubben Ran                   
Emil Bergman  2001            35.16   
  Simklubben Ran                   
Cesar Lindberg  2002            37.72   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Linus Hiltonsson  2002            41.68   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Joel Wall  2001              DNS   
  Simklubben Hajen                   
 
Gren 25, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Stina Lindberg  2000            32.42   
  Simklubben Ran                   
Philippa Revstedt  1999            33.29   
  Simklubben Ran                   
Rebecca Örmon  2000            33.41   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Elin Lackegård  2000            33.84   
  Simklubben Hajen                   
Sofia Christerson  1999            35.13   
  Simklubben Hajen                   
Alicia Virgili  2000            38.00   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Michelle Kusnadi  2001            42.41   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Felicia Kennbäck  2001            43.83   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
 
Gren 26, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Filip Kutlesovski  2000            30.36   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Leonardo Nilsson  2000            30.56   
  Simklubben Ran                   
Primus Olsson  2000            30.70   
  Simklubben Ran                   
Anders Ludvigsson  2000            31.62   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
Hugo Rogmark  1999            33.58   
  Simklubben Hajen                   
Axel Ståhl  2000            37.89   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Noel Ahlbin  2004            42.02   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
 
Gren 27, 5x50m Frisim Flickor, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Flickor Vnsk  1999  18            2:35.49   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
  Emma Vileus  2001      29.74        29.74   
  Rebecca Örmon  2000      29.99        59.73   
  Klara Rödin  2003      35.16        1:34.89   
  Frida Rödin  2000      29.87        2:04.76   
  Ida Larsson  2002      30.73        2:35.49   
                     
Flickor SK Hajen  1999  14            2:41.84   
  Simklubben Hajen                   
  Elin Lackegård  2000      31.16        31.16   
  Lovisa Christerson  2002      32.36        1:03.52   
  Julia Larsson  2002      34.28        1:37.80   
  Malin Svensson  1999      30.62        2:08.42   
  Elsa Bitzén  2003      33.42        2:41.84   
                     
Flickor Mkk  1999  12            2:49.36   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
  Nicole Olofsson  1999      33.23        33.23   
  Augusta Jansson  2000      31.87        1:05.10   
  Alice Kron Larsson  2001      32.52        1:37.62   
  Bachira El-Laham  2002      34.93        2:12.55   
  Kristina Orban  2004      36.81        2:49.36   
                     
Flickor SK Ran  1999  10            2:52.30   
  Simklubben Ran                   
  Vickie Berg  2000      31.79        31.79   
  Ivana Dzudovic  2004      42.40        1:14.19   
  Stina Lindberg  2000      28.72        1:42.91   
  Embla Luani  2002      36.88        2:19.79   
  Mathilda Herlin  2001      32.51        2:52.30   
                     
 
Gren 28, 5x50m Frisim Pojkar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Pojkar SK Ran  1999  18            2:33.85   
  Simklubben Ran                   
  Joel Dahlgren  2002      30.67        30.67   
  Philip Karlin-Reteike  1999      28.64        59.31   
  Ebbe Persson  2003      37.28        1:36.59   
  Emil Bergman  2001      30.40        2:06.99   
  Primus Olsson  2000      26.86        2:33.85   
                     
Pojkar Mkk  1999  14            2:34.15   
  Malmö Kappsimningsklubb                   
  Tim Hagerström  1999      28.30        28.30   
  Anders Ludvigsson  2000      27.81        56.11   
  Carl Gerstenfeld  2002      29.96        1:26.07   
  Arvid Scott  2001      29.66        1:55.73   
  Jacob Baxmann  2003      38.42        2:34.15   
                     
Pojkar Vnsk  1999  12            2:34.93   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
  Johannes Strömberg  2002      29.06        29.06   
  Lucas Örmon  2003      33.65        1:02.71   
  Gustav Conradsen  2003      34.30        1:37.01   
  Axel Ståhl  2000      30.48        2:07.49   
  Tim Linck-Riedhamer  2000      27.44        2:34.93   
                     
Pojkar SK Hajen  1999  10            2:50.23   
  Simklubben Hajen                   
  Andreas Aminoff  2000      28.88        28.88   
  Joar Modigh  2001      31.17        1:00.05   
  Axel Dahlén  2004      42.44        1:42.49   
  Hugo Rogmark  1999      30.36        2:12.85   
  Måns Burmester-Lysell  2004      37.38        2:50.23   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  01 december 2014 
Licensierad till: Simklubben Ran  Utskriftstid  11:55