Resultat Totalt - Med poäng och mellantider 
 
  Tävling  Seriesimskval    Utskriftsdatum  19 maj 2013   
  Tävlingsort  Hässleholm    Utskriftstid  12:47   
  Arrangör  S 71         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  19 maj 2013         
 
 
Gren 1, 4X50m Medley Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
S 71 Flickor Lag 1  1998  18            2:13.96   
  S71                   
  Micaela Jönsson  2001      34.49        34.49   
  Victoria Jönsson  1999      35.42        1:09.91   
  Ellen Sandberg  1999      30.72        1:40.63   
  Emilia Rönningdal  2002      33.33        2:13.96   
                     
Vellinge-Näsets Simklubb  1998  14            2:20.78   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
  Frida Rödin  2000      37.24        37.24   
  Karin Palade  1998      39.27        1:16.51   
  Matilda Klintberg  1999      30.99        1:47.50   
  Ida Larsson  2002      33.28        2:20.78   
                     
Trelleborgs Simsällskap  1998  12            2:25.05   
  Trelleborgs Simsällskap                   
  Alva Nilsson  2001      38.80        38.80   
  Felicia Schubert  2001      41.34        1:20.14   
  Evelina Cronqvist  2000      35.50        1:55.64   
  Ida Enehov  1999      29.41        2:25.05   
                     
Ystads SS  1998              DSQ   
  Ystads Simsällskap                   
  Dinah Jönsson  1998      30.96        30.96   
                     
 
Gren 2, 4X50m Medley Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Ystads SS  1998  18            2:11.78   
  Ystads Simsällskap                   
  Filip Christiansson  1999      32.03        32.03   
  Rickard Andersson  1998      34.74        1:06.77   
  Emil Jespersen  2001      34.91        1:41.68   
  Felix Hansson  2000      30.10        2:11.78   
                     
Trelleborgs Simsällskap  1998  14            2:13.55   
  Trelleborgs Simsällskap                   
  Mattias Rydqvist  2000      35.11        35.11   
  Axel Lloyd  1999      37.69        1:12.80   
  Cebastian Christensen  1998      30.38        1:43.18   
  Lukas Blennow  2001      30.37        2:13.55   
                     
S 71 Pojkar  1998  12            2:14.51   
  S71                   
  William Bevréus  2003      36.22        36.22   
  Joel Mörck  1999      38.29        1:14.51   
  Philip Chen  2000      32.99        1:47.50   
  Alexander Trudov  1999      27.01        2:14.51   
                     
Vellinge-Näsets Simklubb  1998  10            2:31.82   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
  Johannes Strömberg  2002      40.34        40.34   
  Tim Linck-Riedhamer  2000      39.44        1:19.78   
  Filip Henriksson  1998      33.46        1:53.24   
  Emil Svensson  2002      38.58        2:31.82   
                     
 
Gren 3, 50m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Emilia Rönningdal  2002            33.25   
  S71                   
Fanny Lindfors  2002            33.29   
  S71                   
Ida Larsson  2002            33.83   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Bianca Nilsson  2002            33.96   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Emilla Ninevska  2002            36.15   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Maja Åkesson  2002            37.54   
  Ystads Simsällskap                   
Hanna Paulsson  2002            38.51   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Ronja Gingsjö  2002            40.91   
  Ystads Simsällskap                   
 
Gren 4, 50m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Johannes Strömberg  2002            33.20   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Linus Hiltonsson  2002            35.91   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Emil Svensson  2002            38.51   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Anton Jansson  2002            38.95   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Armin Rakovic  2002            42.02   
  S71                   
Hugo Stoltz  2004            44.08   
  Ystads Simsällskap                   
Olle Wiberg  2003            45.60   
  S71                   
Julius Ingelström  2002            51.30   
  Ystads Simsällskap                   
 
Gren 5, 100m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Frida Rödin  2000    32.77        1:09.13   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Rebecca Örmon  2000    33.62        1:11.83   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Evelina Cronqvist  2000    34.79        1:12.31   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Alva Nilsson  2001    35.76        1:15.43   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Erika Persson Bivall  2001    36.01        1:15.60   
  S71                   
                     
Kyle Windy Pananglitan  2000    36.22        1:17.19   
  S71                   
                     
Heidi Gingsjö  2000    41.43        1:29.66   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Victoria Evaldsson  2000    43.06        1:35.19   
  Ystads Simsällskap                   
                     
 
Gren 6, 100m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Mattias Rydqvist  2000    31.84        1:06.20   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Felix Hansson  2000    32.27        1:07.11   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Lukas Blennow  2001    34.45        1:11.41   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Gustaf Persson  2001    33.00        1:12.21   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Tim Linck-Riedhamer  2000    35.13        1:13.27   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Vladimir Radulescu  2001    37.06        1:20.55   
  S71                   
                     
Tobias Wijk  2000    40.71        1:29.25   
  S71                   
                     
Viktor Hansson    53.32        1:56.85   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
 
Gren 7, 100m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Rebecca Berggren-Nylund  1999    29.53        1:01.47   
  S71                   
                     
Knar Mikael  1999    30.26        1:03.56   
  S71                   
                     
Matilda Klintberg  1999    31.25        1:04.33   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Amanda Strömberg  1998    30.49        1:04.40   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Ida Enehov  1999    31.15        1:04.54   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Matilda Åkesson  1999    32.07        1:08.16   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Julia Virgili    33.70        1:12.42   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Ester Eilertsson  2003    37.62        1:20.24   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
 
Gren 8, 100m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Axel Lloyd  1999    28.50        1:00.49   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Gustav Ridderman  1998    28.86        1:00.56   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Filip Christiansson  1999    28.99        1:00.61   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Filip Henriksson  1998    30.06        1:02.63   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Joel Mörck  1999    30.53        1:03.59   
  S71                   
                     
Felix Linné-Westman  1999    30.38        1:04.40   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Enzo Bengtsson  1999    38.24        1:25.43   
  S71                   
                     
 
Gren 9, 50m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Tova Nilsson  2002            42.46   
  S71                   
Linn Olsson  2002            42.62   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Fanny Lindfors  2002            44.32   
  S71                   
Ida Larsson  2002            45.43   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Johanna Andersson  2002            45.94   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Emma Feltberger  2003            46.75   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Lucie Ghanem  2002            48.14   
  Ystads Simsällskap                   
Maja Åkesson  2002            50.03   
  Ystads Simsällskap                   
 
Gren 10, 50m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Philip Primetta  2002            48.27   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Jonatan Holmquist  2003            49.05   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Herman Nilsson  2002            50.19   
  Ystads Simsällskap                   
Eddie Hoang  2003            54.11   
  S71                   
Gustav Conradsen  2003            57.09   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Noah Malmgren  2004            57.86   
  S71                   
Julius Ingelström  2002            1:02.86   
  Ystads Simsällskap                   
Christoffer Lindkvist  2002              DSQ   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
 
Gren 11, 100m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Micaela Jönsson  2001    40.18        1:24.59   
  S71                   
                     
Magdalena Nilsson  2000    41.00        1:28.46   
  S71                   
                     
Tilde Larsson  2001    42.65        1:30.36   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Felicia Schubert  2001    44.00        1:32.18   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Emma Vileus  2001    44.99        1:35.05   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Alicia Virgili  2000    46.42        1:35.71   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Kajsa Broberg  2001    46.62        1:38.86   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Heidi Gingsjö  2000    53.77        1:56.44   
  Ystads Simsällskap                   
                     
 
Gren 12, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Philip Chen  2000    39.37        1:22.70   
  S71                   
                     
Jonathan Hiltonsson  2000    39.88        1:25.32   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Gustaf Persson  2001    44.16        1:35.32   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Tobias Wijk  2000    53.36        2:04.55   
  S71                   
                     
Daniel Lindkvist  2000              DSQ   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Max Persson  2001              DSQ   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Viktor Hansson              DSQ   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
 
Gren 13, 100m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Victoria Jönsson  1999    36.21        1:17.65   
  S71                   
                     
Ellen Sandberg  1999    37.71        1:19.04   
  S71                   
                     
Alicia Norberg Randowo  1999    40.22        1:24.72   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Karin Palade  1998    39.94        1:25.16   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Vilma Flodfält  1999    42.05        1:27.54   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Emma Taylor  1998    41.42        1:29.15   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Alice Meckelburg  2000    48.46        1:44.68   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Mathilda Leidersdorff  2002    55.38        1:58.09   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
 
Gren 14, 100m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Rickard Andersson  1998    35.75        1:15.93   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Cebastian Christensen  1998    37.44        1:18.79   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Filip Henriksson  1998    37.52        1:19.79   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Axel Lloyd  1999    38.42        1:21.47   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Alexander Trudov  1999    38.33        1:21.56   
  S71                   
                     
Sebastian Olsson Hansson  1998    37.84        1:21.97   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Joel Mörck  1999    39.35        1:25.03   
  S71                   
                     
 
Gren 15, 50m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Tova Nilsson  2002            38.94   
  S71                   
Elsa Brink  2002            39.83   
  S71                   
Bianca Nilsson  2002            41.30   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Johanna Andersson  2002            42.06   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Emilla Ninevska  2002            44.37   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Klara Rödin  2003            45.65   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Sara Melgar  2002            45.94   
  Ystads Simsällskap                   
Lucie Ghanem  2002            47.42   
  Ystads Simsällskap                   
 
Gren 16, 50m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
William Bevréus  2003            35.60   
  S71                   
Johannes Strömberg  2002            40.07   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Gustav Conradsen  2003            45.99   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Philip Primetta  2002            46.83   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Hampus Nilsson  2003            50.07   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Hugo Stoltz  2004            50.53   
  Ystads Simsällskap                   
Noah Malmgren  2004            53.51   
  S71                   
 
Gren 17, 100m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Micaela Jönsson  2001    37.05        1:16.94   
  S71                   
                     
Frida Rödin  2000    39.11        1:20.67   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Alva Nilsson  2001    41.09        1:25.13   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Erika Persson Bivall  2001    41.50        1:25.61   
  S71                   
                     
Felicia Schubert  2001    47.29        1:36.87   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Victoria Evaldsson  2000    52.67        1:49.98   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Alicia Virgili  2000              DSQ   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Sonja Persson  2001              DSQ   
  Ystads Simsällskap                   
                     
 
Gren 18, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Mattias Rydqvist  2000    38.03        1:17.52   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Felix Hansson  2000    40.66        1:23.71   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Emil Jespersen  2001    40.54        1:24.14   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Lukas Blennow  2001    41.16        1:26.14   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Tim Linck-Riedhamer  2000    41.74        1:26.34   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Axel Ståhl  2000    48.10        1:35.97   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Vladimir Radulescu  2001    47.26        1:36.55   
  S71                   
                     
Tim Luu  2000              DSQ   
  S71                   
                     
 
Gren 19, 100m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Dinah Jönsson  1998    32.03        1:07.92   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Rebecca Berggren-Nylund  1999    35.67        1:13.03   
  S71                   
                     
Emilia Christiansen  1999    35.60        1:13.61   
  S71                   
                     
Ida Enehov  1999    36.34        1:14.18   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Amanda Strömberg  1998    36.45        1:15.63   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Emma Taylor  1998    39.56        1:20.14   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Julia Virgili    39.48        1:22.18   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Alice Meckelburg  2000    43.00        1:30.27   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
 
Gren 20, 100m Ryggsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Filip Christiansson  1999    34.22        1:11.46   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Felix Linné-Westman  1999    36.25        1:14.38   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Rickard Andersson  1998    37.06        1:17.52   
  Ystads Simsällskap                   
                     
Oscar Johnsson  1999    36.69        1:17.57   
  S71                   
                     
Johan Persson  1998    40.14        1:23.26   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Isak Lindholm  2000    44.40        1:33.45   
  Trelleborgs Simsällskap                   
                     
Lucas Örmon  2003    48.54        1:43.95   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
                     
Enzo Bengtsson  1999    50.83        1:45.86   
  S71                   
                     
 
Gren 21, 25m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Emilia Rönningdal  2002            16.94   
  S71                   
Elsa Brink  2002            17.62   
  S71                   
Linn Olsson  2002            17.66   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Sara Melgar  2002            19.20   
  Ystads Simsällskap                   
Emma Feltberger  2003            19.53   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Klara Rödin  2003            20.18   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Hanna Björnsdotter  2002            20.25   
  Ystads Simsällskap                   
Hanna Paulsson  2002            21.13   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
 
Gren 22, 25m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
William Bevréus  2003            15.88   
  S71                   
Emil Svensson  2002            18.35   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Linus Hiltonsson  2002            19.52   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Herman Nilsson  2002            20.52   
  Ystads Simsällskap                   
Erik Olsson  2002            22.70   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Olle Wiberg  2003            23.08   
  S71                   
Christoffer Lindkvist  2002              DSQ   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
 
Gren 23, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Rebecca Örmon  2000            36.44   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Tilde Larsson  2001            36.49   
  Ystads Simsällskap                   
Evelina Cronqvist  2000            37.22   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Emilia Tran  2000            37.60   
  S71                   
Magdalena Nilsson  2000            39.04   
  S71                   
Emma Vileus  2001            40.09   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Kajsa Broberg  2001            43.03   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Sonja Persson  2001            47.21   
  Ystads Simsällskap                   
 
Gren 24, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Philip Chen  2000            32.75   
  S71                   
Emil Jespersen  2001            35.14   
  Ystads Simsällskap                   
Daniel Lindkvist  2000            36.65   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Jonathan Hiltonsson  2000            37.38   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Max Persson  2001            37.96   
  Ystads Simsällskap                   
Tim Luu  2000            46.41   
  S71                   
Axel Ståhl  2000            52.41   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
 
Gren 25, 50m Fjärilsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Ellen Sandberg  1999            30.75   
  S71                   
Matilda Klintberg  1999            31.40   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Dinah Jönsson  1998            31.85   
  Ystads Simsällskap                   
Emilia Christiansen  1999            32.29   
  S71                   
Vilma Flodfält  1999            32.99   
  Ystads Simsällskap                   
Karin Palade  1998            35.99   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Ester Eilertsson  2003            45.43   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Leah Nasilovska  2003            46.33   
  Trelleborgs Simsällskap                   
 
Gren 26, 50m Fjärilsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA          Tid  Status 
  Förening                   











 
Sebastian Olsson Hansson  1998            31.16   
  Ystads Simsällskap                   
Alexander Trudov  1999            33.18   
  S71                   
Gustav Ridderman  1998            33.62   
  Ystads Simsällskap                   
Johan Persson  1998            36.04   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Isak Lindholm  2000            41.98   
  Trelleborgs Simsällskap                   
Lucas Örmon  2003              DSQ   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
Oscar Johnsson  1999              DSQ   
  S71                   
 
Gren 27, 5x50m frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
S 71 Flickor Lag 1  1998  18            2:33.90   
  S71                   
  Rebecca Berggren-Nylund  1999      28.23        28.23   
  Micaela Jönsson  2001      29.93        58.16   
  Fanny Lindfors  2002      33.48        1:31.64   
  Ellen Sandberg  1999      28.40        2:00.04   
  Emilia Rönningdal  2002      33.86        2:33.90   
                     
Trelleborgs Simsällskap  1998  14            2:43.61   
  Trelleborgs Simsällskap                   
  Ida Enehov  1999      30.76        30.76   
  Evelina Cronqvist  2000      31.41        1:02.17   
  Linn Olsson  2002      35.87        1:38.04   
  Alice Meckelburg  2000      31.30        2:09.34   
  Bianca Nilsson  2002      34.27        2:43.61   
                     
Vellinge-Näsets Simklubb  1998  12            2:43.72   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
  Karin Palade  1998      32.53        32.53   
  Frida Rödin  2000      32.40        1:04.93   
  Ida Larsson  2002      33.27        1:38.20   
  Matilda Klintberg  1999      29.62        2:07.82   
  Johanna Andersson  2002      35.90        2:43.72   
                     
Ystads SS  1998  10            2:49.33   
  Ystads Simsällskap                   
  Dinah Jönsson  1998      28.37        28.37   
  Vilma Flodfält  1999      31.51        59.88   
  Tilde Larsson  2001      33.16        1:33.04   
  Maja Åkesson  2002      37.86        2:10.90   
  Heidi Gingsjö  2000      38.43        2:49.33   
                     
 
Gren 28, 5x50m frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Ystads SS  1998  18            2:34.13   
  Ystads Simsällskap                   
  Gustav Ridderman  1998      28.45        28.45   
  Felix Hansson  2000      31.17        59.62   
  Herman Nilsson  2002      36.25        1:35.87   
  Filip Christiansson  1999      27.64        2:03.51   
  Max Persson  2001      30.62        2:34.13   
                     
Trelleborgs Simsällskap  1998  14            2:35.69   
  Trelleborgs Simsällskap                   
  Felix Linné-Westman  1999      29.12        29.12   
  Axel Lloyd  1999      28.41        57.53   
  Lukas Blennow  2001      32.27        1:29.80   
  Linus Hiltonsson  2002      36.18        2:05.98   
  Mattias Rydqvist  2000      29.71        2:35.69   
                     
S 71 Pojkar  1998  12            2:37.14   
  S71                   
  William Bevréus  2003      33.32        33.32   
  Alexander Trudov  1999      29.19        1:02.51   
  Vladimir Radulescu  2001      36.92        1:39.43   
  Philip Chen  2000      28.72        2:08.15   
  Joel Mörck  1999      28.99        2:37.14   
                     
Vellinge-Näsets Simklubb  1998  10            2:52.05   
  Vellinge-Näsets Simklubb                   
  Filip Henriksson  1998      29.02        29.02   
  Tim Linck-Riedhamer  2000      32.15        1:01.17   
  Johannes Strömberg  2002      34.14        1:35.31   
  Emil Svensson  2002      37.20        2:12.51   
  Lucas Örmon  2003      39.54        2:52.05   
                     
 
Gren 50, 100m Bröstsim Damer Extra, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Poäng  FINA  50m        Tid  Status 
  Förening                   











 
Sofie Klügel  1998      36.64        1:19.75   
  S71                   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  19 maj 2013 
Licensierad till: S71  Utskriftstid  12:47