Resultat Totalt - Officiell 
 
  Tävling  Interntävling3 2014    Utskriftsdatum  15 september 2014   
  Tävlingsort  Vellinge    Utskriftstid  14:55   
  Arrangör  Vnsk         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  2014-09-14         
 
 
Gren 1, 200m Bröstsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Rebecca Håkansson  1996  Vellinge-Näsets Simklubb            2:44.45   
Johanna Andersson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            3:00.90   
Emma Vileus  2001  Vellinge-Näsets Simklubb            3:07.31   
Ida Larsson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            3:09.19   
Emma Taylor  1998  Vellinge-Näsets Simklubb            3:12.42   
Julia Karlsson  1997  Vellinge-Näsets Simklubb            3:14.91   
Alicia Virgili  2000  Vellinge-Näsets Simklubb            3:19.57   
Frida Rödin  2000  Vellinge-Näsets Simklubb            3:25.77   
Kajsa Berglind  2001  Vellinge-Näsets Simklubb            3:26.52   
10  Maja Karlsson  1999  Vellinge-Näsets Simklubb            3:29.09   
11  Julia Virgili  1998  Vellinge-Näsets Simklubb            3:34.77   
12  Klara Rödin  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            3:38.79   
13  Annie Runesson  2001  Vellinge-Näsets Simklubb            3:41.80   
14  Maja Ståhle  2000  Vellinge-Näsets Simklubb            3:45.99   
15  Hanna Paulsson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            3:50.55   
16  Nike Källkvist  2004  Vellinge-Näsets Simklubb            3:59.53   
17  Elin Svensson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            4:00.23   
18  Alice Skoglund  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            4:00.29   
                     
 
Gren 2, 200m Bröstsim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Filip Henriksson  1998  Vellinge-Näsets Simklubb            2:44.33   
Adam Rohde  1993  Vellinge-Näsets Simklubb            2:58.27   
Johan Persson  1998  Vellinge-Näsets Simklubb            2:59.33   
Tim Linck-Riedhamer  2000  Vellinge-Näsets Simklubb            3:08.33   
Petter Jörud  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            3:43.04   
Jonatan Holmquist  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            3:44.00   
Gustav Conradsen  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            3:48.16   
Viktor Hansson  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            3:55.49   
Hugo Stenskepp  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            3:56.38   
10  Lucas Örmon  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            4:02.63   
11  Emil Svensson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            4:36.93   
                     
 
Gren 3, 50m Frisim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Rebecca Håkansson  1996  Vellinge-Näsets Simklubb            28.77   
Ida Larsson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            30.75   
Frida Rödin  2000  Vellinge-Näsets Simklubb            30.78   
Emma Vileus  2001  Vellinge-Näsets Simklubb            31.49   
Emma Taylor  1998  Vellinge-Näsets Simklubb            31.91   
Julia Karlsson  1997  Vellinge-Näsets Simklubb            32.63   
Alicia Virgili  2000  Vellinge-Näsets Simklubb            32.84   
Julia Virgili  1998  Vellinge-Näsets Simklubb            33.52   
Johanna Andersson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            33.97   
10  Maja Karlsson  1999  Vellinge-Näsets Simklubb            34.68   
11  Kajsa Berglind  2001  Vellinge-Näsets Simklubb            35.07   
12  Maja Ståhle  2000  Vellinge-Näsets Simklubb            36.52   
13  Klara Rödin  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            37.11   
14  Annie Runesson  2001  Vellinge-Näsets Simklubb            37.33   
15  Mathilda Kamper-Johnsson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            37.42   
16  Elin Svensson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            38.21   
17  Hanna Paulsson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            38.91   
18  Alice Skoglund  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            40.53   
19  Nike Källkvist  2004  Vellinge-Näsets Simklubb            45.44   
                     
 
Gren 4, 50m Frisim Herrar, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening            Tid  Status 











 
Adam Rohde  1993  Vellinge-Näsets Simklubb            26.25   
Filip Henriksson  1998  Vellinge-Näsets Simklubb            27.49   
Johan Persson  1998  Vellinge-Näsets Simklubb            29.64   
Tim Linck-Riedhamer  2000  Vellinge-Näsets Simklubb            30.03   
Emil Svensson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            34.16   
Lucas Örmon  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            34.62   
Gustav Conradsen  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            34.81   
Hugo Stenskepp  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            35.46   
Petter Jörud  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            35.88   
10  Viktor Hansson  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            37.60   
11  Jonatan Holmquist  2003  Vellinge-Näsets Simklubb            37.83   
                     
 
Gren 5, 200m Ryggsim Damer, Finaler 
 
Plac.  Namn  Född  Förening    50m  100m  150m    Tid  Status 











 
Mathilda Kamper-Johnsson  2002  Vellinge-Näsets Simklubb            3:29.84   
Nina Andersson-Wulf  2001  Vellinge-Näsets Simklubb            3:32.03   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.18.00  Utskriftsdatum  15 september 2014 
Licensierad till: Vellinge-Näsets Simklubb  Utskriftstid  14:55